20. - 24.9. 2016 jste nás mohli vidět na pražském výstavišti v Letňanech v rámci mezinárodního stavebního veletrhu For Arch. Představili jsme vám jak nové modelové řady letošního roku, tak nové atraktivní umělé povrchy, ale hlavně jsme zde odprezentovali bezpečné dveře nové generace - RC3 GOLIAS, které se defacto odstartováním veletrhu začaly u nás i prodávat.

Letos jste nás nemohli minout. Dali jsme si záležet, aby byl náš stánek v té zaplavě konkurenčních značek opravdu dobře viditelný ze všech stran. Naše nové logo se tak hrdě vznášelo nad hlavami všech návštěvníků a lákalo k návštěvě nového designového stánku, za jehož návrhem stojí mladá architekta Tereza Šašková. Inspirovala se nedávno zrekonstruovaným SAPELI CENTREM v Brně, které rovněž navrhovala a propojila tak barvami, tvary i materiálem celý koncept našich prodejních a výstavních ploch.
Na své si letos na For Arch přišli jistě všichni - k vidění jsme měli bílé dveře, dýhované dveře, fukční a voděodolné dveře a dokonce i nový designový nábytek z kolekce NUX z dílny Jan Ficek Dřevovýroba, za jehož vznikem stojí studio Bořka Šípka.
Pokud jste náhodou návštěvu veletrhu letos nestihli, nezoufejte. Máme tu pro vás pár fotek z místa a rozhodně se s vámi budeme těšit na viděnou příští rok na stejném místě.
SAPELI, věřím českým dveřím


