NOVINKY 2015

Dveře MERA

Další významný krok k vrcholu

Název novinky i design ve tvaru visutých žebříků prozrazují inspiraci nejvyšším trekingově dostupným himálajským vrcholem Mera Peak. Rámové dveře, ovšem překvapivě v klasické sendvičové konstrukci, kombinují dvě velké výhody – atraktivní vzhled a velmi příjemnou cenu.

Dýhy sukaté

Pihy, které zdobí

Jako leader trhu jsme zachytili trend masivních podlah, které ve větší nebo menší míře obsahují pro ně tak typické suky. Už není problém skloubit tuto podlahu s dveřmi ve stejném materiálu, designu a kvalitě. To jistě potěší nejen architekty a designery, ale i zákazníky, kteří jsou zvyklí na vyšší standard bydlení.

Dveře
KUBIKA PRAKTIK

Praktická ukázka, že krásné nemusí být drahé

Model KUBIKA PRAKTIK je atraktivní model v cenově dostupnější variantě s umělým povrchem. A ještě něco – je to také hmatatelný důkaz, že u nás v SAPELI jdeme neustále naproti finančním možnostem našich zákazníků.

Atypy

Pro SAPELI tak typické

Můžeme se pochlubit největší zakázkovou výrobou dveří a zárubní v České republice, proto pro nás není problém plnit vaše nejrůznější přání. Chcete dveře až ke stropu? Různé typy otevírání? Šikmý řez?... Výroba atypů dává svobodu vaší fantazii, tak toho využijte.

Kolekce
48 exkluzivních
a 49 designových dýh

Tím největším designérem je sama příroda, proto vám chceme nabídnout tu nejširší nabídku dýh. Dýha jako přírodní matriál je svědkem místa a jedinečných klimatických podmínek, ve kterých daný strom po desetiletí vyrůstal. A právě tato jedinečnost se promítne i do vašeho interiéru.

Dýhy s příčným řezem

Autentičnost se nosí

Příčný řez dýhy je jedním z aktuálních trendů bytového designu. Přiznaná stopa opracování přírodního materiálu dodává dveřím charakter autentičnosti a tradičního řemesla. Ve spojení s vhodnými doplňky, například kovanými svícny nebo lehce patinovanými či rustikálními kousky z nějakého antiku, bude interiér působit velice útulně a zabydleně.

Smrk a modřín rovnoletý

Volba rozumem i srdcem

Oproti celomasivním výrobkům, tím spíš těm levnějším, má sendvičová konstrukce SAPELI jednu zásadní výhodu – podstatně menší tvarové deformace. Dveře se méně prohýbají a v jejich ploše nevznikají praskliny tak jako v masivu v důsledku sesychání. Můžeme tak nabídnout cenově dostupné dveře s moderním přírodním povrchem.

Vodorovné CPL struktur

Rozšiřuje prostor i designové možnosti

Především z Itálie se k nám šíří oblíbený trend vodorovného dekoru, který opticky rozšiřuje. A protože si dobře uvědomujeme také oblibu, jaké se u nás těší velmi praktické povrchy CPL, chceme vám nabídnout skloubení tohoto módního designu a vysoké užitné hodnoty.

VENECIA v dekorech CPL struktur a SAPELIT

Oblíbený model s oblíbeným povrchem

Další novinka a další důkaz, jak u nás v SAPELI nasloucháme vašim přáním. Dveře VENECIA s obloukovými rámy a s povrchy SAPELIT nebo CPL struktur rozšiřují již tak širokou nabídku kombinací dveří a nejrůznějších povrchů. Ale co bychom pro vás neudělali.

Black line

Hliníková hrana, pásky LOTOS a kování M&T v černé barvě udělají dojem

Kombinace nejrůznějších povrchů povrchů s černými detaily je elegantní i nadčasové řešení oblíbené nejen mezi architekty a designéry. Černé doplňky dveří jsou přitom podle našich průzkumů na českém trhu svým způsobem unikátní, takže pokud po takovém řešení zatoužíte, s největší pravděpodobností se u nás v SAPELI brzy uvidíme.

Skryté hliníkové zárubně

Neskrývají inspiraci italskými trendy

Italské trendy se v bytovém designu projevují velice často a český zákazník má obecně dobrý přehled o tom, co se ve světě „nosí“. Skryté hliníkové zárubně jsou jedním z takových trendů, který je oblíbený mezi designery, architekty a zákazníky s vyššími nároky.

Nerezové kruhové zasklení

Jeden z detailů, který oceníte

Český zákazník je stále náročnější a touží do svého interiéru promítnout kus své osobnosti. Atraktivní nerezové zasklení je jedním z efektů, kterým se snažíme naše výrobky dotáhnout do nejmenších detailů.

Zpět na začátek

SAPGLASS

Nové možnosti potěší nové zákazníky

Celoskleněné dveře SAPGLASS mají laťku velmi vysoko, ať už jde o design nebo bezpečnost. A nyní se rozšiřují i jejich možnosti užití díky kombinaci s OKZ zárubní, kovovou zárubní nebo velmi atraktivním typem otevíraní jako tzv. lítačky.

Následující novinka
Předchozí novinka