Rady a informace

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Místnosti v bytě, domě, komerční budově, veřejných prostorech, atd. Každá z nich má jiné potřeby jak z hlediska životnosti, odolnosti, tak i z hlediska designu. Právě proto vám SAPELI nabízí tu nejširší nabídku povrchů pro vaše dveře. Přesvědčte se sami, jaké možnosti u nás máte.

Povrchová úprava Dýha

DÝHA

Čistě přírodní materiál nenapodobitelného vzhledu a vlastností vznikající krájením a nebo loupáním tenkých plátů kmenů stromů, kterému se v naší nabídce nic nevyrovná. Tento materiál je prověřený staletími a jeho využití sahá až do starověkého Egypta. Přírodní dřevo ze kterého je dýha vyrobena je jediný obnovitelný a všestranně ekologický zdroj za kterého se dají vyrobit dveře. Díky modernímu technologickému zpracování se vyznačuje výbornou mechanickou odolností, kterou podporují čtyři vrstvy vysoce tvrdého povrchového laku.Má vysokou odolnost proti běžným chemikáliím používaným v domácnosti. Je vhodná pro všechny typy budov.

Povrchová úprava Sapdecor

SAPDECOR®

SAPDECOR je nejmodernější materiál, při jehož výrobě se využívají nanotechnologie s dokonalým 3D efektem tisku. Je velmi příjemný jak na pohled tak i na dotek. Je určen pro bytovou výstavbu, není vhodný pro komerční objekty.

Povrchová úprava Sapelit

SAPELIT®

Jedná se o zcela nový materiál s UV vytvrzovaným odolným digitálním potiskem v přirozeně působících dekorech dřeva. Ačkoli má podstatně vyšší odolnost než běžná folie, jeho cena je stejná. Cenově nejpříznivější materiál v naší nabídce.

Povrchová úprava CPL struktur

CPL STRUKTUR

Tento povrch na bázi tvrzeného laminátu s úspěchem obstojí jak v domácnosti s malými dětmi či domácími mazlíčky, tak i ve veřejných objektech. Je odolný jak proti mechanickému poškození, tak i proti běžně používaným čisticím a dezinfekčním prostředkům, proto se snadno udržuje. Nejlepší poměr cena – výkon.

Povrchová úprava HPL struktur

HPL STRUKTUR

Povrch extrémně odolný proti poškrábání, bez problémů obstojí i v extrémně namáhaných veřejných prostorách, jako jsou zdravotnická zařízení, školy, výrobní prostory, ale po zralém zvážení ho můžete objednat například i do své domácí dílny nebo garáže. I v případě že chcete dveře do domácnosti které Vám vydrží na věky, je toto správná volba.

Povrchová úprava Design

DESIGNOVÉ POVRCHY

Pouhý pohled na náš vzorník designových povrchů potěší oko každého architekta i bytového designera. Použijte je na dveře své pracovny a začnou se rojit úžasné nápady, zvolte je na dveře od dětského pokojíku a buďte si jisti, že za nimi vyroste skutečná kreativní osobnost. Naše nejmodernější designové povrchy ovšem splňují nejen nejvyšší nároky na vzhled, ale také na odolnost.

Povrchová úprava CPL laminát

CPL LAMINÁT

Laminát o síle 0,2 mm, který se vyznačuje vysokou mechanickou odolností proti poškrábání, skvěle zvládá kancelářské prostory i běžný provoz s malými dětmi a domácími zvířaty.

Povrchová úprava HPL laminát

HPL LAMINÁT

Extrémní odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Nejvhodnější materiál pro veřejné objekty,školy,technické provozy, atd... Pro zdravotnická zařízení je velmi žádaná speciální antibakteriální úprava tvořená drobnými částečkami stříbra obsaženými v materiálu. Obrovská paleta barev a dekorů.

Povrchová úprava Vysoký lesk 

VYSOKÝ LESK A MAT

Exkluzivní povrchová úprava ve vysokém lesku, která umožňuje snadnou údržbu. Výrazný prvek v interiéru který vychází vstříc současným trendům v oblasti designu. Tuto řadu doplňují povrchy ve vysokém matu, které reagují na množící se požadavky bytových architektů.

Povrchová úprava Barva

BARVA

Této velmi kvalitní a oproti běžným barveným dveřím na trhu odolné povrchové úpravy dosahujeme a následným individuálním ručním několikanásobným stříkáním vysoce odolné barvy UV lakováním. Zásadně nepoužíváme měkké a nekvalitní vodou ředitelné barvy.

Povrchová úprava Livre

LIVRE

Masivní dřevo pro opravdové milovníky přírody s jedinečnou barvou a rozmanitostí textury. Tento originální materiál je tvořen ručně skládanými lamelami různých rozměrů,barev a tloušťky.

Povrchová úprava Masiv

MASIV

Materiál pro opravdové milovníky přírody, má živou barvu a rozmanitou texturu. originalita přírodního materiálu je nenapodobitelná. masiv je charakteristický svou jedinečností a rozmanitostí.

Povrchová úprava Kartón

KARTON

Speciální povrchová úprava, kterou je možné dodatečně upravit běžnou nátěrovou barvou pro interiér nebo polepit tapetou.