Novinky

Soutěž o nejlepší rekonstrukci s dveřmi SAPELI

Obdivujete naše nové dveře a je vám líto, že vy už máte svou rekonstrukci za sebou? I pro vás máme překvapení. Pokud jste při své rekonstrukci v minulosti využili dveří SAPELI máme pro vás nachystané odměny ve výši 50.000 Kč!

Vyhrajte peníze za svou rekonstrukci. Stačí poslat fotografie a text! Rozdáme celkem 50.000 Kč!

Stačí se zúčastnit soutěže, kterou pořádá iDNES.cz se společností Sapeli, a dostat se mezi deset finalistů. Mezi nejlepší tři soutěžící se rozdělí částka 50 tisíc korun.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže O nejlepší rekonstrukci bytu s dveřmi SAPELI, zašlete nejpozději do 31. ledna, fotografie vašeho interiéru, nejlépe před a po skončení rekonstrukce, a to včetně textu vztahujícího se k rekonstrukci a jejímu průběhu. Zdůvodněte, proč jste si zvolili dveře příslušné značky a jakou jste s nimi získali zkušenost.

Do finále postoupí deset soutěžních příspěvků, které vybere odborná porota z publikovaných příspěvků na iDNES.cz v průběhu od 18. ledna do 29. února 2016.

V anketě od 1. 3. do 7. 3. 2016 pak čtenáři iDNES.cz určí vítěze, tedy tři soutěžící s nejvyšším počtem získaných hlasů. Podmínkou účasti v soutěži je použití dveří Sapeli při rekonstrukci.

Vítěz získá poukaz na 25 000 Kč, druhé místo bude oceněno 15 000 Kč, třetí místo znamená výhru 10 000 Kč. Výhercům bude částka proplacena do 30.4. 2016.

Soutěžní příspěvky zasílejte na e-mailovou adresu:bydleni@idnes.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěž Sapeli“.

Více o podmínkách soutěže zde. 

Soutěžní příspěvek musí obsahovat:

- fotografie (minimálně 10 ks, nejlépe šířkových, dokumentující celý proces rekonstrukce, tedy stav před a po, případně jen výsledný stav, ve velikosti maximálně 1 Mb)
• text s informacemi vztahujícími se k dané rekonstrukci, v rozsahu alespoň 30 řádek
• kontaktní údaje – jméno a adresu, telefon, e-mail

Upozornění:Příspěvky s nekvalitními fotografiemi či neúplnými podklady nemohou být zveřejněny, redakce si vyhrazuje i výběr příspěvků k zařazení.

Budeme se těšit na vaše příspěvky!